Prekių nėra
580-BBDH 3
| Neto svoris | 0.49 kg |
| Sąsaja | 2.4 GHz |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | US International |
| Tipas | Keyboard |
| Bruto svoris | 0.71 kg |
| Apšvietimas | Taip |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB900 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Premier Collaboration Keyboard |
| „Bluetooth“ | 5.1 |
| Skaitmenų klaviatūra | Numeric keypad |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | Rechargeable |
| Suderinamos operacinės sistemos | Apple MacOS, Linux, Android, Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 / 11 |
| Spartieji klavišai | Multimedia, programmable, calculator, play/pause, backlight control, print screen, scroll lock, Zoom touch controls |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| Palette Qty | 382 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 21.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.22 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 455.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 138.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 72.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 200.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 0.03 kg |