Prekių nėra
4Y40R38905 3
| Svoris | 200 g |
| Klaviatūros išdėstymas | N/A |
| Tipas | Numeric Keypad |
| Warranty | 1 year warranty metai |
| Net weight | 0.188 kg |
| Gross weight | 0.202 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB Numeric Keypad Gen II |
| Gamintojo prekės serija | Essential |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 95 % |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 19 |
| Ryšio technologija | Wired |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1 m |
| Suderinamos operacinės sistemos | OS Independent |
| Reikalingas USB | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0006993 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.014 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 13 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Palette Qty | 2471 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 126 mm |