Prekių nėra
GX30M39655 3
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Jungties tipas | Wired Via USB |
| Tipas | Standard |
| Warranty | 1 metai |
| Net weight | 0.752 kg |
| Gross weight | 0.776 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Complete ergonomic design. Spill resistant keys with board drain. Concaved key caps fitted for your fingertips. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 300 |
| Gamintojo prekės serija | USB Keyboard |
| Ryšio technologija | Wired |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00189125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 914 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Producer | Lenovo |