Prekių nėra
580-AJQP 3
| Suderinamumas | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| Klaviatūros išdėstymas | RU |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.074 kg |
| Gross weight | 1.174 kg |
| Gaminio spalva | Titan Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM7321W |
| Gamintojo prekės serija | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Mygtukų kiekis | Mouse buttons 7 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.0048025 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 5.87 kg |
| Tare weight master carton | 0.532 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Palette Qty | 275 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Producer | Dell |