Prekių nėra
580-AKFZ 3
| Suderinamumas | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Linux 6.x, Microsoft Windows 7/8/8.1/10/11 |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.518 kg |
| Gross weight | 0.818 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM3322W |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard and mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Mygtukų kiekis | Mouse buttons 3 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Mouse - Optical |
| Judėjimo raiška | Mouse - 1000 tašk./col. |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Spartieji klavišai | Hot Keys Function: Volume, mute |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.003425625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross width master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 8.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.765 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 200 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Producer | Dell |