Prekių nėra
580-AKPT 3
| Klaviatūra | Multi-Device |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Tipas | Keyboard |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.56 kg |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Apšvietimas | No |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Kitos savybės | Adjustable Height Keyboard Technology - Scissors |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB700 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard |
| „Bluetooth“ versija | 5 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | AAA type |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 7, 8.1, 10 and 11 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome and Android OS |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 460 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 464.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Producer | Dell |