Prekių nėra
CH-910971E-NA 3
| Klaviatūra | K70 |
| Suderinamumas | PC or Mac with a USB 3.0 or 3.1 Type-A port, Windows 10, macOS 10.15 or later, Internet connection for iCUE software download |
| Klaviatūros išdėstymas | N/A |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.20 kg |
| Gross weight | 5.30 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K70 CORE RGB |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Mechanical Gaming Keyboard |
| „Bluetooth“ | No |
| Pilno dydžio klaviatūra | Taip |
| Belaidis ryšys | No |
| Skaitmenų klaviatūra | 104 Keys |
| Ryšio technologija | Wired |
| Techniniai parametrai | Full Key (NKRO) with 100% Anti-Ghosting Adjustable Height |
| Perjungimo tipas | RED |
| Packing quantity | 4.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Tare weight master carton | 16.4 kg |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 188 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 461.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 172.50 mm |
| Producer | Corsair |