Prekių nėra
545-BBFR 3
| Plotis | 31.24 cm |
| Ilgis | 12.7 cm |
| Aukštis | 4.06 cm |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.09 kg |
| Gross weight | 1.31 kg |
| Gaminio spalva | Lunar Light |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 545-BBFR Alienware Pro |
| Pelė pridėta | No |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Foninis apšvietimas | 16.8 million RGB AlienFX lighting |
| Perjungimo tipas | Alienware Linear Mechanical |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 183 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | Dell |