Prekių nėra
CH-9226C65-NA 3
| Suderinamumas | PC with a USB 2.0 Type-A port|Windows® 10 or macOS® 10.15|Internet connection for iCUE software download |
| Klaviatūros išdėstymas | NA |
| Jungties tipas | USB 2.0 Type-A |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.76 kg |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K55 CORE RGB |
| Pelė pridėta | No |
| „Bluetooth“ | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Techniniai parametrai | Media and Volume Controls Adjustable Height |
| Ruošinio tipas | Dedicated Hotkeys |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Palette Qty | 156 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Corsair |