Prekių nėra
NKG-2108 3
| Medžiaga | ABS |
| Klaviatūra | TKL |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.75 kg |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Apšvietimas | Yes, RGB |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THOR 230 |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Foninis apšvietimas | 25 backlight modes |
| Perjungimo tipas | Outemu Silent Lemon |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 183.20 g |
| Plastic (No PET) | 45.80 g |
| Palette Qty | 551 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Producer | Genesis |