Prekių nėra
920-004509 3
| Suderinamumas | Windows 10, Windows 11 |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.79 kg |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MK270 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Palette Qty | 233.00 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Producer | Logitech |