Prekių nėra
GY41N91873 3
| Klaviatūros išdėstymas | US English |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Tipas | Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.28 kg |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion K310 RGB |
| Gamintojo prekės serija | Gaming keyboard |
| Ryšio technologija | Wired |
| Foninis apšvietimas | 5-zone RGB illumination |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.8 m |
| Perjungimo tipas | Membrane |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 118.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Palette Qty | 879 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 127.00 mm |
| Producer | Lenovo |