Prekių nėra
GX31N91913 3
| Klaviatūros išdėstymas | US English |
| Tipas | Gaming Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.85 kg |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion KM310 RGB |
| „Bluetooth“ | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Foninis apšvietimas | 5-zone RGB illumination |
| Mygtukų tipas | 8 programmable buttons |
| Slinkimo kryptis | up/down |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 195 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 542.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Producer | Lenovo |