Prekių nėra
RC21-01710100-R3M1 3
| Medžiaga | Leatherette |
| Klaviatūros išdėstymas | N/A |
| Tipas | Wrist rest |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.125 kg |
| Gross weight | 0.252 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | N/A |
| Gaminio pavadinimas | Ergonomic Wrist Rest for Tenkeyless Keyboards |
| Neslidus pagrindas | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Keyboard colour | Black |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0010395 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 5.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Palette Qty | 1662 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Producer | Razer |