Prekių nėra
580-ADIR 3
| Sąsaja | USB |
| Klaviatūros išdėstymas | NORD |
| Tipas | multimedia |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.48 kg |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB216 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard |
| „Bluetooth“ | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Spartieji klavišai | Volume, mute, play/pause, backward, forward |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 726 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Producer | Dell |