Prekių nėra
NKG-1917 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.57 kg |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Apšvietimas | RGB |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THOR 660 G2 |
| Ryšio technologija | Wireless/Wired |
| Perjungimo tipas | Linear |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 1177.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Producer | Genesis |