Prekių nėra
NKG-2299 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | USB |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.96 kg |
| Gross weight | 1.46 kg |
| Apšvietimas | RGB |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THOR 404 |
| „Bluetooth“ | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Foninis apšvietimas | 20 modes |
| Perjungimo tipas | Gateron Yellow Pro |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Producer | Genesis |