Prekių nėra
NKG-2196 3
| Suderinamumas | Android, Microsoft XBOX One S, Microsoft XBOX One X, Microsoft XBOX Series S, Microsoft XBOX Series X, PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, XBOX One |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Apšvietimas | Taip |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THOR 660 G2 |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless/Wired |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Perjungimo tipas | Tactile |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 1054 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 293.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Producer | Genesis |