Prekių nėra
CH-91D401L-ND 3
| Klaviatūros išdėstymas | Nordic |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.22 kg |
| Gross weight | 1.79 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | K65 PLUS |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Perjungimo tipas | CORSAIR MLX Red |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Palette Qty | 557 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Producer | Corsair |