Prekių nėra
4X31R64351 3
| Klaviatūros išdėstymas | US Euro |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.59 kg |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse |
| Pelė pridėta | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Paslinkimo tipas | 4-way scrolling (Up, Down, left, right) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 249.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 201 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Producer | Lenovo |