Prekių nėra
NKG-2332 3
| Suderinamumas | Android, Linux, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.69 kg |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Apšvietimas | RGB |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Rhod 530 |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Ryšio technologija | Wired |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.8 m |
| Techniniai parametrai | Multimedia keys |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 266 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Producer | Genesis |