Prekių nėra
ID0185 3
| Klaviatūros išdėstymas | DE |
| Tipas | Keyboard, Mouse and Pad Set |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.859 kg |
| Gross weight | 1.432 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ID0185 |
| Pelė pridėta | Taip |
| Gamintojo prekės serija | Gaming-Set, keyboard, mouse and mouspad |
| „Bluetooth“ | No |
| Skaitmenų klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | Wired |
| Reikalingas USB | Taip |
| Keyboard colour | Metal |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00818235 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.573 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 600 mm |
| Net weight master carton | 14.32 kg |
| Tare weight master carton | 1.602 kg |
| Paper/Pasteboard | 573 g |
| Palette Qty | 180 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 57 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Producer | Logilink |