Prekių nėra
RZ03-04880100-R3M1 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.94 kg |
| Gross weight | 1.44 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Low-profile Keys Razer Mecha-Membrane Switches UV-coated Keycaps |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ornata V3 Tenkeyless |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Atrama riešui | Taip |
| Klaviatūros tipas | Gaming |
| Programmable | Taip |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross width master carton | 277 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 5.625 kg |
| Tare weight master carton | 0.429 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Tare other | 43.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross width (mm) | 495.00 mm |
| Producer | Razer |