Prekių nėra
MXK83S/A 3
| Suderinamumas | For Mac models with Apple silicon |
| Klaviatūros išdėstymas | Swedish |
| Tipas | Standard |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MXK83S/A |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Palette Qty | 1505 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Producer | Apple |