Prekių nėra
MXCL3Z/A 3
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Compact Keyboard |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.24 kg |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MXCL3Z/A |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Magic Keyboard |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 91.00 g |
| Palette Qty | 1505 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Producer | Apple |