Prekių nėra
MXKA3ZM/A 3
| Suderinamumas | iMac, Mac mini, Mac Studio, MacBook Air 13, MacBook Air 15, MacBook Pro 13, MacBook Pro 14, MacBook Pro 15, MacBook Pro 16 |
| Klaviatūros išdėstymas | N/A |
| Tipas | Trackpad |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.23 kg |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Magic Trackpad |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Techniniai parametrai | Multi-Touch Surface |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 2857 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 174.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Producer | Apple |