Prekių nėra
GX31R09775 3
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Keyboard and Mouse |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.66 kg |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Ryšio technologija | Wired with Phone holder |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 509.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.50 mm |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Producer | Lenovo |