Prekių nėra
GX31S04959 3
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Multi-Device Wireless Combo |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.43 kg |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 700 Modern Multi-Device Wireless Combo-US English |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Ryšio technologija | Wireless/Bluetooth |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 458.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 562.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.60 mm |
| Gross width (mm) | 140.30 mm |
| Producer | Lenovo |