Prekių nėra
ZG38C07082 3
| Klaviatūros išdėstymas | US-ENG |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.46 kg |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Folio Keyboard for IdeaTab (Luna Grey) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 1515 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 5.50 mm |
| Gross height (mm) | 259.00 mm |
| Gross width (mm) | 395.46 mm |
| Producer | Lenovo |