Prekių nėra
FORGE GK110 US 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.54 kg |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORGE GK110 US |
| „Bluetooth“ | No |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Ryšio technologija | Wired |
| Perjungimo tipas | Membrane |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 270 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Producer | MSI |