Prekių nėra
580-ADHK_LT 3
| Medžiaga | Plastic |
| Klaviatūros išdėstymas | US/LT |
| Tipas | multimedia |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.54 kg |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB216 |
| Pelė pridėta | No |
| Pilno dydžio klaviatūra | Taip |
| Skaitmenų klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | Wired |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Foninis apšvietimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Palette Qty | 400.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Producer | Dell |