Prekių nėra
90XB0430-BKM330 3
| Klaviatūros išdėstymas | Russian |
| Jungties tipas | 2.4GHz |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.289 kg |
| Gross weight | 0.389 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | W5000 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Techniniai parametrai | Compact keyboard with a stylish metal-like finish and ultra-thin 11mm profile Features rubber dome switches with 10-million-keystroke durability and silent keystrokes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.039479 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 432 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Producer | Asus |