Prekių nėra
580-AJRC_LT 3
| Suderinamumas | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| Klaviatūros išdėstymas | EN/LT |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.461 kg |
| Gross weight | 0.757 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM5221W |
| Gamintojo prekės serija | Pro Keyboard and Mouse (RTL BOX) |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Mygtukų kiekis | Mouse buttons: 3 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.004606875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 46.00 g |
| Palette Qty | 260 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 455 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Producer | Dell |