Prekių nėra
4X31R64494SO 3
| Klaviatūros išdėstymas | Lithuanian |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.47 kg |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Saleout | DAMAGED SEAL |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 |
| Pelė pridėta | Taip |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Slinkimo kryptis | 2-way scrolling (up, down) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Palette Qty | 211.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Producer | Lenovo |