Prekių nėra
NFU-2386 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.68 kg |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Apšvietimas | Yes, White |
| Gaminio spalva | Black/Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Kanabo K2 |
| Pelė pridėta | No |
| „Bluetooth“ | No |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Perjungimo tipas | Linear |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| Palette Qty | 632 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Producer | Fury |