Prekių nėra
RZ03-04460600-R3N1 3
| Klaviatūros išdėstymas | NORD |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.22 kg |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Durable spill-resistant design Cable routing options Razer Synapse enabled Fully programmable keys with on-the-fly macro recording 6-key roll over Gaming mode option Braided fiber cable 1000 Hz Ultrapolling |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ornata V3 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Gaming keyboard |
| Belaidis ryšys | No |
| Skaitmenų klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | Wired |
| Atrama riešui | Taip |
| Perjungimo tipas | Razer Mecha-Membrane |
| Programmable | Taip |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Palette Qty | 118 dalių |
| Tare other | 64.00 g |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Producer | Razer |