Prekių nėra
580-AKGK 3
| Klaviatūros išdėstymas | Ukrainian |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.53 kg |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM3322W |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard and mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Elementai pridėti | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.031 kg |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 234 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 527.00 mm |
| Gross height (mm) | 149.00 mm |
| Gross width (mm) | 47.00 mm |
| Producer | Dell |