Prekių nėra
CS682-AT 3
| Neto svoris | 0.49 kg |
| Kabelio ilgis | 2 x 1.2 m m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.60 kg |
| Kitos savybės | Superior video quality - up to 1920 x 1200 @ 60 Hz. Computer selection via a remote port selector, hotkeys, and USB mouse. Independent switching of the KVM and Audio focus - one computer has the KVM focus and the other the Audio focus. Built-in all-in-one |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2-Port USB DVI/Audio Cable KVM Switch with Remote Port Selector |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 - 50°C °C |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | No |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 11.15 mm |
| Gross height (mm) | 2.40 mm |
| Gross width (mm) | 7.80 mm |