Prekių nėra
| Neto svoris | 2.5 kg |
| Varža | 100 Ω |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 2.7 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 8-Port HDMI Cat 5 Splitter |
| Gamintojo prekės serija | HDMI |
| DC IN lizdas | Taip |
| Išvesties jungtys | Video 1 x HDMI Type A Female (Black) - Local Output. 8 x RJ-45 Female |
| Garso įvestis | HDMI Type A Female |
| Garso išvestis | HDMI Type A Female |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.015552 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 170 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 540 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |