Prekių nėra
| Neto svoris | 0.02 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.03 kg |
| Kitos savybės | Extends the transmission distance of a USB device up to 60m (198 ft) using Cat 5/ Cat 5e/ Cat 6 cabling. Provides support for any full-speed (12Mb/s) or low-speed (1.5Mb/s) USB devices. No additional installation software required. Local Unit- 1 x USB Typ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB Cat 5 Extender (up to 60m) |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 – 40˚C °C |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 6.30 mm |
| Gross height (mm) | 2.19 mm |
| Gross width (mm) | 3.10 mm |