Prekių nėra
TL-SG1016PE 3
| Neto svoris | 1.75 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 2.084 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG1016PE |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Rack mountable |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 16 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | PoE+ 802.3 at |
| PoE+ ports quantity | 8 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.334 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |