Prekių nėra
TL-SG1016 3
| Neto svoris | 1.85 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 2.16 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG1016 |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Rack mountable |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 16 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.01056 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 302 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 528 mm |