Prekių nėra
TL-SG105PE 3
| Neto svoris | 0.53 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.769 kg |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG105PE |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Steel case |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| 'Ethernet' vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100/1000 Mbit/ai |
| Maitinimo tipas | external |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| POE | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| PoE+ ports quantity | 4 |
| Mobile broadband | No mobile broadband |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.239 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 215 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Tare other | 1 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 131.00 mm |
| Gross width (mm) | 196.00 mm |
| Mesh Support | No |