Prekių nėra
TL-SF1009P 3
| Neto svoris | 0.66 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.98 kg |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SF1009P |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity | 9 |
| POE | PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at |
| PoE+ ports quantity | 8 |
| Dėklo medžiaga | Steel |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 256.00 g |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |