Prekių nėra
TL-SG108-M2 3
| Neto svoris | 0.90 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 1.35 kg |
| Kitos savybės | Desktop/wall-mounting design |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG108-M2 |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port 2.5G Desktop Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 8 |
| Maitinimo tipas | external |
| Korpuso dizainas | Steel case |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |