Prekių nėra
USW-Enterprise-8-PoE 3
| Neto svoris | 6.16 kg |
| Korpuso medžiaga | Polycarbonate |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 7.75 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USW-Enterprise-8-PoE |
| Gamintojo prekės serija | Switch Enterprise 8 PoE |
| Darbo temperatūra (T-T) | -5 to 45° C (23 to 113° F) °C |
| Sertifikatas | CE, FCC, IC |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90% Noncondensing % |
| Dydžio formatas | Polycarbonate |
| Programinės įrangos tipas | UniFi Network application: Version 6.3.51 and later |
| Maitinimo tipas | AC/DC, Internal, 150W |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 120 W |
| Perjungimo tipas | PoE Switches |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | SMB Layer 3* PoE |
| Predominant port type | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| SFP+ prievadų kiekis | 2 |
| POE | PoE+ 802.3at/af |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.59 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 143.10 g |
| Plastic (No PET) | 15.90 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 432.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |