Prekių nėra
CS1792-AT-G 3
| Medžiaga | Metal, Plastic |
| Neto svoris | 0.42 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.33 kg |
| Kitos savybės | Superior video quality - supports 480i, 480p, 720p, 1080i, and 1080p(HDTV)/1920 x 1200(DVI) PC selection via pushbutton and hotkeys Video DynaSync - stores the console monitor's EDID (Extended Display Identification Data) to optimize display resolution Mu |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1792 |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB HDMI/Audio KVMP Switch |
| I/O prievadai | Console Ports: 2 x USB Type A Female (rear panel), 1 x HDMI Female (Black), 2 x 3.5 mm Audio Jack Female (Green 1 x front, 1 x rear), 2 x 3.5 mm Audio Jack Female (Pink 1 x front, 1 x rear) KVM Ports: 2 x USB Type B Female, 2 x HDMI Female (Black), 2 x 3. |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0-50˚C °C |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 387 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 8.022 kg |
| Tare weight master carton | 0.966 kg |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.91 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 206.30 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 72.40 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 44.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 900.00 g |
| Integruota baterija | No |