Prekių nėra
CS1912-AT-G 3
| Medžiaga | Metal, Plastic |
| Neto svoris | 0.73 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.64 kg |
| Kitos savybės | Supports superior video quality – up to 3840 x 2160 @ 30 Hz. Computer selection via front panel pushbuttons, hotkeys and mouse. 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps transfer rates. DisplayPort Dual-Mode technology (DP++) supports HDMI and DVI s |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1912 |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch (Cables included) |
| I/O prievadai | Console Ports: 2 x USB Type A Female (Black), 1 x DisplayPort Female (Black), 2 x 3.5mm Audio Jack Female (Green 1 x front, 1 x rear) KVM (Computer) Ports: 2 x USB 3.1 Gen1 Type B Female (Blue), 2 x DisplayPort Female (Black), 2 x 3.5mm Audio Jack Female |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0-50˚C °C |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 387 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 8.022 kg |
| Tare weight master carton | 0.966 kg |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.91 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 210.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 88.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 55.50 mm |
| Popierius/Kartonas | 900.00 g |
| Integruota baterija | No |