Prekių nėra
TL-SG1210MPE 3
| Neto svoris | 1.089 kg |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Kiekis pakuotėje | 10 dalių |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 1.589 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG1210MPE |
| Gamintojo prekės serija | 10-Port Gigabit Easy Smart Switch with 8-Port PoE+ |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 9 |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 15.89 kg |
| Tare weight master carton | 1.043 kg |
| Tare other | 2.00 g |
| Plastikas (be PET) | 100.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.0052416 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.50 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 312 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 70 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 240 mm |
| Popierius/Kartonas | 400.00 g |
| Integruota baterija | No |