Prekių nėra
GO-SW-5G/E 3
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.204 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GO-SW-5G/E |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 5 |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 3 kg |
| Tare weight master carton | 0.249 kg |
| PET | 4 g |
| Plastikas (be PET) | 10 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.1 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 118.11 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 102.11 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 84.07 mm |
| Popierius/Kartonas | 90 g |
| Integruota baterija | No |